Darbuotojai

Administracija

1 Svetlana Chachlauskė Sekretorė-referentė 8 349 616 36
2 Lijana Borisovienė Apskaitininkė-kasininkė  
    Viešojo administravimo specialistė  
3 Deimantė Katašenkovaitė Metodininkė  
    Duomenų bazių specialistė  
4 Lina Vansevičiūtė Planavimo ekonomistė  
5 Darius Chachlauskas Sporto bazių administratorius 8 620 145 02
6 Evaldas Utyra Konferencijų ir renginių organizatorius  
    Visuomenės informavimo specialistas  
7 Aleksandras Žukauskas Treniruoklių salės instruktorius  

Treneriai

1 Ramūnas Kulbis Bokso skyriaus sporto treneris
2 Aleksandras Mugenis Bokso skyriaus sporto treneris
3 Kęstutis Antanavičius Bokso skyriaus sporto treneris
4 Gintas Mazurevičius Krepšinio skyriaus sporto treneris
5 Arūnas Kačenauskas Krepšinio skyriaus sporto treneris
6 Edvinas Zinys Krepšinio skyriaus sporto treneris
7 Tomas Kepežinskas Krepšinio skyriaus sporto treneris
8 Jolanta Kačerauskienė Krepšinio skyriaus sporto treneris
9 Vidutė Lebeckienė Lengvosios atletikos skyriaus sporto trenerė
10 Gražina Goštautaitė Lengvosios atletikos skyriaus sporto trenerė
11 Saulius Bureika Stalo teniso skyriaus sporto treneris
12 Igoris Gatijatulinas Stalo teniso skyriaus sporto treneris
13 Lija Darandovienė Tinklinio skyriaus sporto trenerė
14 Dalia Budrikaitė Tinklinio skyriaus sporto trenerė
15 Rosita Nevulytė Tinklinio skyriaus sporto trenerė
16 Algimantas Bankauskas Dziudo skyriaus sporto treneris

Aptarnaujantis personalas

 

1 Michail Makovič Santechnikas
2 Dainius Davalga Darbininkas
3 Alfredas Žilinskas Darbininkas
4 Sigitas Šimonis Darbininkas
5 Romualdas Špakauskas Darbininkas
6 Artūras Muliarovas Budėtojas
7 Mindaugas Muliarovas Budėtojas
8 Alena Kiškienė Kiemsargė
9 Janina Boldyrevienė Valytoja
10 Danguolė Usevičienė Valytoja
11 Lydija Pankrašova Valytoja
12 Stanislava Balsytė Valytoja
13 Kristina Skuolytė Kineziterapeutė
14 Andrius Šimkus Sporto medicinos gydytojas
15 Artūras Zazas Meistras
16 Robertas Petkevičius Operatorius
17 Nikolajus Kolesnikovas Pagalbinis darbininkas
18 Eglė Stankevičienė Vyr. valytoja-rūbininkė
19 Sandra Zujienė Vyr. valytoja-rūbininkė
20 Lolita Giniotytė Vyr. valytoja-rūbininkė
Tinklapio struktūra