2018 m. lapkričio 18 d. įvyko Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių tinklinio varžybos. Prizinės vietos tarp seniūnijų komandų išsidėstė taip:

  • I vietą užėmė Bukonių seniūnijos komanda
  • II vietą užėmė Šveicarijos seniūnijos komanda
  • III vietą užėmė Žeimių seniūnijos komanda.

Jaunieji Jonavos sportininkai ir jų treneriai šiemet pasiekė puikių rezultatų Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynėse – savo savivaldybių grupėje jonaviečiai aplenkė Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kitus rajonus bei laimėjo trečiąją vietą. Jonavos rajonas taškų skaičiumi nusileido tik Marijampolės (1 vieta) ir Alytaus miesto savivaldybei (2 vieta).

Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės prasidėjo gegužę ir vyko iki lapkričio mėnesio. Jonavos rajono komandos rinko taškus bokso, kiokušin karatė, krepšinio, lengvosios atletikos, stalo teniso ir tinklinio rungtyse. Žaidynėse Jonavai atstovavo iš viso 87 moksleiviai nuo 10 iki 15 metų.

Auklėtinių pelnyti taškai lėmė aukštas vietas ir jų treneriams, kurie vertinti jau ne atskirose savivaldybių grupėse, bet visos Lietuvos mastu. Kiokušin karatė varžybų sporto trenerių konkurse SK „Kumite“ treneris Alfredas Jakštas laimėjo trečiąją vietą, Jonavos KKSC stalo teniso treneris Saulius Bureika ir tinklinio trenerė Rosita Nevulytė savo sporto šakų konkursuose pelnė penktąsias vietas, o Jonavos KKSC bokso treneriai Ramūnas Kulbis ir Kęstutis Antanavičius – šeštą ir aštuntą vietas.

„Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų auklėtiniais ir jų treneriais. Jūsų pasiekimai Lietuvos mastu, kai reikia varžytis su didžiųjų miestų ir rajonų sportininkais, atrodo išties įspūdingai. Ačiū Jums visiems, garsinantiems Jonavos – sporto miesto vardą“, - sako Jonavos KKSC direktorė Regina Stupurienė.

Žaidynių uždarymas ir savivaldybių bei sportininkų ugdymo centrų konkursų nugalėtojų bei prizininkų apdovanojimas vyks Vilniuje, lapkričio 23 dieną.

 

2018 m. Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių savivaldybių kompleksinė įskaita

 
     
Grupė Vieta Savivaldybė
I I Vilniaus miestas
II Kauno miestas
II I Šiaulių miestas
II Klaipėdos miestas
III Panevėžio miestas
III I Marijampolės savivaldybė
II Alytaus miestas
III Jonavos rajonas
IV I Kelmės rajonas
II Utenos rajonas
III Šiaulių rajonas
V I Joniškio rajonas
II Biržų rajonas
III Anykščių rajonas
VI I Palangos miestas
II Širvintų rajonas
III Ignalinos rajonas
18 lapkričio 06, Antradienis 00:00

KVIEČIAME LANKYTI PLAUKIMO TRENIRUOTES

Kviečiame lankyti plaukimo užsiėmimus mokančius ir norinčius išmokti plaukti vaikus. Užsiėmimai vyks šeštadieniais 12:00 val. 

Telefonas pasiteiravimui +370 652 28888. Plaukimo trenerė Virginija Juodeikienė

18 spalio 29, Pirmadienis 00:00

Baseinas jau nuo lapkričio 5 d.

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro baseinas duris atvers šių metų lapkričio 5 dieną. Baseino lankymosi tvarkaraštis ir paslaugų kainos prisegtos prisegtuke.

Visą informacija rasite čia.

Tinklapio struktūra