Šiandien Jonavos sporto arenoje šurmuliavo pradinių mokyklų ir bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai, kurie susirinko į šachmatų varžybas. Tarp pradinių mokyklų pirmąją vietą iškovojo Jonavos R. Samulevičiaus progimnazija, o tarp bendrojo lavinimo mokyklų – Jonavos Neries pagr. mokykla. Džiaugiamės Jonavos rajono mokyklų mokiniais ir linkime jiems didžiausios sėkmės Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų varžybų finaluose, kurie vyks vasario 2 d. Druskininkuose.

19 sausio 16, Trečiadienis 00:00

Dėl sportininkų stipendijos

Nuo 2019 m. sausio 3 d. iki 2019 m. sausio 31 d. priimamos paraiškos ir dokumentai Jonavos rajono savivaldybės sporto stipendijai gauti. Pateikti Jonavos KKSC direktorės pavaduotojai Daliai Venckevičienei. Paraiškos formą ir sporto stipendijos skyrimo nuostatus rasite ČIA

19 sausio 15, Antradienis 00:00

KAIMO V. MOKYKLŲ TINKLINIO VARŽYBOS

Sausio 15 dieną Jonavos kūno kultūros ir sporto centre (JKKSC) ir R.Samulevičiaus progimnazijoje vyko aršios kovos dėl to, kurios komandos atstovaus savo mokyklą ir Jonavos vardą zoninėse tinklinio varžybose. Tarp merginų stipriausios buvo Bukonių mokyklos-DFC mokinės, o tartp vaikinų – Šveicarijos pagr. mokyklos mokiniai. Sveikiname abi komandas ir tikimės, jog pergalių netrūks ir zoninėse kaimo v. mokyklų tinklinio varžybose.

Sausio 8 d. Jonavos kūno kultūros ir sporto centre buvo sužaistos kaimo vietovių mokyklų merginų ir vaikinų krepšinio 3x3 varžybos. Moksleiviai buvo atkaklūs, ryžtingi ir nusiteikę naujų metų pergalėms. Tarp vaikinų geriausia komanda tapo Bukonių mokyklos daugiafunkcio centro komanda, vedina kūno kultūros mokytojo D. Bisigirsko. Tarp merginų stipriausios buvo Ruklos J. Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro merginos,kurias ruošė kūno kultūros mokytoja E. Kazlauskienė. Šios abi komandos atstovaus Jonavos rajoną sausio 10 d. Panevėžio raj. Vyksiančiose tarpzoninėse mergaičių ir berniukų krepšinio 3x3 varžybose.

Turnyrinė varžybų lentelė:

MERGAIČIŲ KREPŠINIS 3X3

1. Ruklos J.Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras

2. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras

3. Panoterių P. Vaičiūno pagr. mokykla

4. Kulvos A. Kulviečio pagr. mokykla

BERNIUKŲ KREPŠINIS 3X3

1. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras

2. Šveicarijos pagr. mokykla

3. Kulvos A. Kulviečio pagr. mokykla

4. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras

5. Ruklos J. Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras.

Tinklapio struktūra