Kovo 11-ąją Lietuvos bėgimo bendruomenės dėmesys kryps į Jonavą, čia vyks tradicinis XXIX bėgimas „Obeliskas A. Kulviečiui – Jonava”. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, o ją geriausia praleisti aktyviai, sportiškai šventiniame bėgimo renginyje.

Puiki, sertifikuota 15 km trasa, patogi data, eilę metų iš eilės augančios bėgikų gretos šį renginį pavertė viena didžiausia, svarbiausia pavasario bėgimo švente Lietuvoje.

Jeigu ruošiesi pavasario maratonui ar rimtesniam pusmaratonio startui, tai geras šansas po žiemos pavasario pradžioje pasitikrinti ir įvertinti savo jėgas su būriu pajėgių kolegų.

Numerių atsiėmimas: Jonavos sporto arenoje, Žeimių g. 17, 8.30-10.00 val.

Pagrindinės 15 km trasos bėgimo startas – 12.00 val. prie obelisko A. Kulviečiui Kulvos seniūnijoje.

Išvykimas autobusais į 15 km starto vietą 11.15 val. nuo Jonavos sporto arenos (Žeimių g. 17)

3,4 km trasos startas – 10.45 val. prie Jonavos rajono savivaldybės, (Žeimių g.).

Išankstinė registracija į bėgimą „Obeliskas A. Kulviečiui – Jonava” vyksta internetiniame puslapyje www.begimotaure.lt iki kovo 10 d. 20 val.

Dalyviai registruodamiesi bėgimui privalo teisingai pasirinkti distanciją, teisingai surašyti savo vardą pavardę (lietuviškos raidės), gimimo datą, klubą ar miestą, kuriam atstovauja ir susimokėti nurodytą mokestį.

Visi varžybų nuostatai – čia. 

Dalyvio registracijos mokestis

Registracija iki kovo 10 d. 20 val.

3,4 km distancijos dalyviams – 4 eur;

15 km dalyviams – 6 eur.

Užsiregistravus, bet nesumokėjus iki renginio dienos, registracija anuliuojama – varžybose asmuo dalyvauti nebegali.

Bėgimo dieną registracija NEVYKS.

Apdovanojimai Jonavos sporto arenoje

Pirmieji 15 km distancijoje finišavę 6 vyrai ir 6 moterys apdovanojami taurėmis ir JKKSC, rėmėjų piniginiais prizais.

Pagrindinės trasos moterų ir vyrų grupių nugalėtojai apdovanojami taurėmis, rėmėjų prizais, prizininkai – medaliais, rėmėjų prizais.

3,4 km trasos grupių nugalėtojai apdovanojami taurėmis, rėmėjų prizais, prizininkai – medaliais, rėmėjų prizais.

15 km trasos jauniausia, jauniausias, vyriausia, vyriausias ir 3,4 km trasos jauniausias arba jauniausia dalyvė apdovanojami taurėmis, rėmėjų prizais.

Dalyviai, sėkmingai įveikę distanciją, apdovanojami atminimo medaliais.

Rėmėjų nuožiūra bus įsteigti specialūs prizai.

Bėgikams, pretenduojantiems į prizininkus savoje amžiaus grupėje, turėti asmens dokumentą, įrodantį amžių.

Greičiausi trys klubai (skaičiuojami 5 greičiausi +  1 vienas kitos lyties atstovas) bus apdovanoti taurėmis, įsteigtomis Lietuvos bėgimo taurės.

Lietuvos bėgimo taurė vykdys loteriją, kurioje bėgimo dalyviai turės galimybę laimėti vieną iš Asics (bėgimo avalynės ir sporto aprangos firma) prizų.

Šių metų vasario 20-24 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas, kuriame dalyvavo ir Jonavos boksininkai.

Nuotraukoje iš kairės į dešinę: E. Stonys pirmoje kovoje turėjo pripažinti Klaipėdos boksininko pranašumą, N. Kolosovas pirmoje kovoje nugalėjo Pasvalio boksininką, antroje kovoje – boksininką iš Vilniaus, o finale pirštines surėmė su Kauno boksininku ir jam pralaimėjo ilgoje kovoje bei iškovojo antrąją vietą.

A. Galinaitis nugalėjo Panevėžio, Marijampolės ir Kauno boksininkus ir iškovojo pirmą vietą.

N. Eismontas pirmą dieną nugalėjo Vilniaus miesto boksininką, antrąją dieną turėjo pripažinti Kauno boksininko pranašumą, kuris ir tapo nugalėtoju savo svorio kategorijoje.

N. Tamaševičius nugalėjo Panevėžio ir Pabradės boksininkus ir iškovojo antrąją vietą. T. Kungurcevas pralaimėjo Klaipėdos boksininkui, o E. Balsys – boksininkui iš Vilniaus.

Vasario 25 d. Vilniuje vykusiame Lietuvos Kyokushin karate čempionate dalyvavo kovotojas Benas Čekanavičius iš Jonavos kyokushin karate klubo "Kumite". Benas užėmė antrąją vietą - kovoje teko pripažinti kovotojo iš Vilniaus, 2017 m. pasaulio čempiono, Edgaro Sečinskio pranašumą.

Vasario 6 d. Jonavos sporto arenoje bus duotas startas šimtmečio kelionei „Lietuva Jonavoje“. Likus 10 dienų iki Lietuvos šimtmečio Lietuvos vėliava ir dėlionė iš 6 gabalų keliaus po 5 Jonavos seniūnijas, nes Lietuvos kontūras, patalpintas rajono žemėlapyje, ribojasi su tam tikrų seniūnijų centrais: Žeimiais, Bukonimis, Upninkais, Rukla ir Šveicarija.

„Atvykus vėliavai ir dėlionės gabalui į tam tikrą seniūniją, šie simboliai bus įteikti bendruomenėms. Vėliava bus iškelta kiekvienoje seniūnijoje, o dėlionė vasario 16 d. sugrįš į Jonavos sporto areną per šimtmečio koncertą ir bus sudėta į vieną paveikslą. Simbolinei dėlionei ir vėliavai bus rasta garbinga vieta Jonavos sporto arenoje. Šventė truks 10 dienų ir suburs ne tik Jonavos, bet ir rajono bendruomenes“, - apie idėją pasakojo Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (JKKSC) direktorės pavaduotojas Laurynas Gailius.

Jo teigimu, idėja „Lietuva Jonavoje“ gimė atsiliepus į Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės  kvietimą kūrybingai ir prasmingai paminėti jubiliejinę Valstybės atkūrimo dieną ir prisijungti prie akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“.

Akcijos tikslas – originaliai pasveikinti savo šalį šimtmečio proga sutelkiant visą Lietuvą.

Originaliausiai Vasario 16-ąją paminėjusius šalies vadovė tradiciškai pakvies į Prezidento rūmus ir įteiks nepriklausomos Lietuvos ir jos žmonių simbolį – valstybės trispalvę.

JKKSC info.

Tinklapio struktūra