„Saulutės“ seniūnaitija – pirmųjų sporto žaidynių nugalėtoja

Pirmą kartą Jonavos miesto sporto istorijoje surengtos seniūnaitijų sporto žaidynės. Jas šeštadienį surengė Kūno kultūros ir sporto centras, o varžybos vyko ne tik stadione, bet ir pačiame Joninių slėnyje.

Būtent čia savo jėgas išmėgino šachmatų ir smiginio entuziastai (po tris dalyvius komandoje), o stadione varžėsi krepšininkai (3×3), tinklininkai (pliažinis tinklinis – 2×2) bei virvės traukikai (5×5, bet komandoje vyrą galėjo pakeisti dvi moterys).

Šių penkių sporto šakų varžybose galėjo dalyvauti visų trylikos Jonavos miesto seniūnaitijų komandos, tačiau tokiame pirmajame renginyje varžėsi mažiau nei pusę – 5 seniūnaitijos. Žaidynių tikslas

ne tik išsiaiškinti sportiškiausias seniūnaitijas, bet ir skatinti visuomenę aktyviai dalyvauti sportinėje veikloje, sudaryti sąlygas seniūnaičių bendradarbiavimui.

Ar pirmas blynas prisvilo ar ne, galėjo po varžybų įvertinti dalyviai? Jei taip, tai antrose žaidynėse bus kur tobulėti ir surengti jas geriau.

Po kelių valandų kovų aikštelėse, paaiškėjo ne tik šių penkių sporto

šakų nugalėtojai, bet ir nustatyta pajėgiausia seniūnaitija. Joninių slėnyje sporto centro direktorė Regina Stupurienė ir pavaduotojas Laurynas Gailius taurėmis ir medaliais apdovanojo šių pirmųjų žaidynių nugalėtojus ir prizininkus.

Susumavus visus taškus paaiškėjo, kad trečioji vieta žaidynėse atiteko Baldininkų seniūnaitijai (seniūnaitis Raimondas Vincevičius), antrąją vietą iškovojo Bibliotekos seniūnaitijos (seniūnaitė Jūratė Drilingaitė) sportininkai, o nugalėtoja tapo Saulutės seniūnaitija (seniūnaitė Birutė Platkauskienė).

K. Putelio informacija

Tinklapio struktūra