Svarbiausi masiniai sporto renginiai neaplenkė Jonavos

Asociacija „Sportas visiems“ įvardino svarbiausius šiemet Lietuvoje vykusius masinius sporto renginius ir apdovanojo juos surengti padėjusius partnerius. Asociacijos 25-erių metų veiklos atminimo medaliai įteikti ir Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (JKKSC) direktorei Reginai Stupurienei bei pavaduotojai ugdymui Daliai Venckevičienei.

Didžiausia Lietuvoje masinio sporto organizacija šių metų savo veiklos ataskaitoje išskyrė tokius projektus, kaip Pasaulinė sniego diena, fizinio aktyvumo projektas „Judėkim.Lt“, festivalis „Sportas visiems“ Palangoje, Europos sporto savaitė „#Beactive“ ir Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės.

Visų šių projektų etapai vyko ir Jonavoje, kur organizatorių partneriais buvo JKKSC.

Pasaulinė sniego diena Jonavoje buvo švenčiama visą sausio savaitgalį: Jonavos slidinėjimo centre vyko snieglenčių varžybos „Jonava – Open 2016“, slidininkai įveikė „Snaigės“ žygį, kiti dalyvavo čiuožynių, rogučių ir šeimų estafečių varžybose.

Projekto „Judėkim.Lt“ metu rajono mokyklose vyko masinės moksleivių mankštos, o Europos sporto savaitė paminėta naktiniu bėgimu, diena be automobilio ir vaikų piešinių konkursu.

„Šiais metais Jonavos rajone vyko iš tiesų labai daug ir įvairių sporto renginių. Džiaugiamės, kad vis daugiau organizatorių atranda Jonavą ir vykdo čia savo projektus. Turime puikiai išvystytą sporto infrastruktūrą ir esame pasirengę suteikti profesionalią pagalbą, kad mūsų rajono gyventojai ir jų svečiai Jonavoje gautų kokybiškas sporto ir laisvalaikio paslaugas“, - sako JKKSC direktorė R. Stupurienė.

Asociacija „Sportas visiems“ metiniame leidinyje labiausiai didžiuojasi vykdomu projektu „Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės“.  

„Šis projektas yra vienas svarbiausių mūsų asociacijos veiklos prioritetų ir darbų. Žaidynių idėja yra labai aktuali ir reikalinga, ypač savivaldai. Šis projektas išryškina vietos bendruomenės stiprumą, ryšį su vietos gyventojais, norą ir galimybes atstovauti savo regionui per sportinę veiklą. Labai nuoširdžiai dėkojame visiems žaidynių etapų vykdytojams ir organizatoriams“, - sako „Sportas visiems“ prezidentas Algis Vasiliauskas.

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės šiemet vyko balandžio – rugsėjo mėnesiais, jose dalyvavo daugiau kaip 18 tūkst. dalyvių iš 54 šalies savivaldybių. Finalinis žaidynių etapas buvo surengtas Kėdainiuose. Prie šios sporto šventės organizavimo svariai prisidėjo ir JKKSC atstovai.

2017 m. Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinės varžybos vyks Jonavoje.

Tinklapio struktūra