JKKSC atmintinė varžybų organizatoriams Jonavos sporto arenoje

Jonavos kūno kultūros ir sporto centras (JKKSC), suteikdamas Jonavos sporto arenos patalpas įvairių renginių ir sporto varžybų organizatoriams vadovaujasi Jonavos rajono savivaldybės tarybos sprendimu „Dėl teikiamų paslaugų kainų nustatymo“. Remiantis šiuo sprendimu, arena gali būti suteikiama nemokamai arba už nustatytą mokestį.

Nemokamai arena gali būti suteikta Jonavos rajone registruotiems ir veikiantiems sporto klubams, kurių komandos sezono metu dalyvauja Lietuvos čempionatuose (p. 3.1). Tai reiškia, kad Jonavos sporto klubai arenoje gali nemokamai treniruotis ir organizuoti savo komandų varžybas, rengti turnyrus.

Tokia nuostata tarybos sprendime atsirado siekiant užtikrinti kokybišką treniruočių procesą ir suteikti geriausias sąlygas rajono sporto klubams siekti rezultatų aukščiausiose šalies lygose ir čempionatuose.

Ši nuostata nėra ir negali būti taikoma kam nors siekiant Jonavos sporto arenoje nemokamai surengti ne vietos klubo, bet įvairių sporto šakų federacijų ar asociacijų turnyrus, nacionalinių rinktinių ar čempionatų finalines rungtynes.

Lietuvos sporto federacijos, norinčios organizuoti renginius Jonavos sporto arenoje, kviečiamos atlikti tokius du veiksmus:

  • Kreiptis į JKKSC su prašymu (prašymo forma yra svetainėje www.jonavosarena.lt);
  • Sudaryti su JKKSC paslaugų teikimo sutartį dėl arenos nuomos (paslaugų kainos yra svetainėje www.jonavosarena.lt).

JKKSC labai džiaugiasi ir didžiuojasi, kad jau per pirmuosius du Jonavos sporto arenos gyvavimo metus mūsų areną pastebėjo ir savo renginius čia organizavo įvairių sporto šakų federacijos, asociacijos, sporto klubai iš kitų šalies miestų. Per visą šį laiką JKKSC nė karto nenutraukė sudarytos sutarties su varžybų organizatoriais.

Visus savo partnerius – įvairių sporto šakų atstovus – vertiname vienodai ir darome viską, kad sportininkai mūsų mieste gautų geriausias sąlygas treniruotis ir rungtyniauti, o Jonavos sporto mėgėjai patirtų kuo daugiau įsimintinų rungtynių akimirkų.

Tinklapio struktūra