2020-2021 m.m. treniruočių grafikai (trenerių kontaktai ir renkamų grupių sąrašas)

2020-2021 m.m. treniruočių grafikai (trenerių kontaktai ir renkamų grupių sąrašas)

Prasidėjus naujiesiems mokslo metams, dalinamės ir naujaisiais visų sporto šakų treniruočių grafikais, kurie yra pateikti šio straipsnio apačioje esančiuose prieduose.

Su visomis sporto šakomis bei treneriais susipažinti vaikai ir jų tėveliai galės jau kitą savaitę Jonavos sporto arenoje vyksiančiame JKKSC kultivuojamų sporto šakų pristatomajame renginyje-mugėje,kuri vyks ateinantį antradienį, rugsėjo 8 d., 18:00 val.

 

Bokso treneriai

  • Ramūnas Kulbis - bokso III kvalifikacinės kategorijos treneris.
    Treniruojami 2011 metų gimimo ir vyresni vaikinai
    (tel. 8-612-92917)

  • Aleksandras Mugenis - bokso treneris.
    Treniruojami 2010 metų gimimo ir vyresni vaikinai
    (tel. 8-678-38825)


  • Kęstutis Antanavičius - bokso I kvalifikacinės kategorijos treneris
    Treniruojami 2011 metų gimimo ir vyresni vaikinai
    (tel. 8-671-80396)

 

Dziudo treneris

  • Algimantas Bankauskas - dziudo treneris.
    Treniruojami 2010 metų gimimo ir vyresni vaikinai
    (tel. 8-626-53557)

 

Krepšinio treneriai

  • Gintas Mazurevičius - krepšinio treneris.
    Treniruojami 2012, 2009 ir 2004-2005 metų gimimo vaikinai
    (tel. 8-612-92912)

  • Edvinas Zinys - krepšinio II kvalifikacinės kategorijos treneris.
    Treniruojami 2010 ir 2008 metų gimimo vaikinai
    (tel. 8-610-05615)


  • Arūnas Kačenauskas - krepšinio treneris.
    Treniruojami 2002-2003 metų gimimo vaikinai
    (tel. 8-650-11677)


  • Tomas Kepežinskas - krepšinio treneris.
    Treniruojami 2011, 2007 ir 2006 metų gimimo vaikinai
    (tel. 8-630-54210)

 

Laisvųjų imtynių treneris

  • Mindaugas Jurkynas - laisvųjų imtynių I kvalifikacinės kategorijos treneris.
    Treniruojami 2011 metų gimimo ir vyresni vaikinai
    (tel. 8-616-76720)

 

Lengvosios atletikos trenerės

  • Vidutė Lebeckienė - lengvosios atletikos II kvalifikacinės kategorijos trenerė.
    Treniruojami 2009 metų gimimo ir vyresni vaikinai ir merginos bėgikai ir metikai
    (tel. 8-682-58397)

  • Gražina Goštautaitė - lengvosios atletikos IV kvalifikacinės kategorijos trenerė.
    Treniruojami 2012 metų gimimo ir vyresni vaikinai ir merginos bėgikai ir ėjikai
    (tel. 8-615-91460)

 

Stalo teniso treneriai

  • Saulius Bureika - stalo teniso III kvalifikacinės kategorijos treneris.
    Treniruojami 2012 metų gimimo ir vyresni vaikinai ir merginos
    (tel. 8-611-63624)

  • Igoris Gatijatulinas - stalo teniso treneris.
    Treniruojami 2013 metų gimimo ir vyresni vaikinai ir merginos
    (tel. 8-657-65347)

 

Tinklinio trenerės

  • Lija Darandovienė - tinklinio III kvalifikacinės kategorijos trenerė.
    Treniruojamos 2002-2003 ir 2004-2005 metų gimimo merginos
    (tel. 8-612-92911)

  • Dalia Budrikaitė - tinklinio trenerė.
    Treniruojami 2005-2007 metų gimimo vaikinai ir merginos, 2008 ir 2009 metų gimimo merginos
    (tel. 8-615-61743)

  • Rosita Nevulytė - tinklinio III kvalifikacinės kategorijos trenerė.
    Treniruojamos 2011, 2010 ir 2006 metų gimimo merginos
    (tel. 8-605-31536)

Priedai