Atnaujinamas kontaktinis sportinis ugdymas Jonavos kūno kultūros ir sporto centre

Atnaujinamas kontaktinis sportinis ugdymas Jonavos kūno kultūros ir sporto centre

Nuo šiandien, gegužės 25 dienos, Jonavos kūno kultūros ir sporto centre atnaujinamas kontaktinis sportinis ugdymas, laikantis visų karantino režimo ir neformaliojo vaikų švietimo organizavimo būtinųjų sąlygų. Treniruotes pradės vykdyti visi įstaigos treneriai.

Nors prioritetas bus teikiamas užsiėmimams lauke, treniruotės bus vykdomos ir uždarose patalpose. Treniruotės bus organizuojamos ne didesnėmis kaip 10 vaikų grupėmis, laikantis grupių izoliacijos: vaikai nuolatos dalyvaus tik tos pačios grupės veiklose, vengiant skirtingų grupių vaikų kontakto.

Siekiant užtikrinti jaunųjų sportininkų saugumą, su vaikais dirbs tik tie treneriai, kuriems nepasireiškia karščiavimas (37,3OC ir daugiau), kurie neturi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) ir kuriems neprivaloma izoliacija. Šios sąlygos taip pat galioja ir į užsiėmimus atvyksiantiems vaikams.

Patekimas į treniruočių vykdymo vietas bus ribojamas: pašaliniams asmenims nebus galima įeiti į sporto bazę, kurioje vyks užsiėmimai, įskaitant ir sportinio ugdymo veiklose dalyvausiančių vaikų tėvus (globėjus).

Primename, kad uždarose erdvėse vis dar privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, išskyrus kai yra sportuojama, todėl tėvelių maloniai prašome pasirūpinti, kad vaikai, kurie užsiėmimus lankys uždarose erdvėse (arenoje, sporto centre ar bendrojo ugdymo mokyklose), įeidami į patalpą turėtų ir dėvėtų apsaugines kaukes.

Pabrėžiame, kad kontaktinis sportinis ugdymas šiandieninėmis sąlygomis nėra privalomas: tėvai turi priimti galutinį sprendimą, ar išleisti vaiką sportuoti. Tiems vaikams, kurių tėvai nuspręs neišleisti savo atžalų į kontaktines treniruotes, užduotis iš trenerių ir toliau galės gauti nuotoliniu būdu.

 

littledilemmas.com nuotr.

Priedai