Baltijos šalių jaunių ir jaunimo čempionate vėl "žibėjo" lengvaatletė Ema Sarafinaitė

Liepos 16-17 dienomis Vilniuje vyko Baltijos šalių jaunių ir jaunimo komandinis čempionatas, kuriame varžėsi lengvaatlečiai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Jonavos sporto centro auklėtinė Ema Sarafinaitė, kurią treniruoja Vidutė Lebeckienė, ir šiame čempionate „skynė“ pergalę po pergalės. Pirmąją dieną 400 m. bėgime su rezultatu 55,76 s Ema pagerino savo asmeninį rekordą ir užėmė 2-ą vietą. Antrąją dieną 400 m. barjeriniame bėgime su rezultatu 1:02.29 s iškovojo bronzos medalį. Ties tuo aukšti lengvaatletės pasiekimai nesibaigė : kartu su Lietuvos rinktine mišrių estafečių 4 x 400 m. rungtyje su rezultatu 3:26.86 s iškovojo aukso medalius ir užlipo ant I-os vietos prizininkų pakylos.

Jau rugpjūčio 2 d.  Emos Sarafinaitės laukia Pasaulio jaunimo čempionatas, kuriame jaunoji sportininkė kartu su Lietuvos rinktine gins Lietuvos garbę!