Iš LIDL-MKL visų žvaigždžių dienos jonaviečiai grįžo su „Bauduko“ konkurso čempiono titulu

Iš LIDL-MKL visų žvaigždžių dienos jonaviečiai grįžo su „Bauduko“ konkurso čempiono titulu

Pirmąją pavasario dieną Kėdainių arenoje vyko LIDL - Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) visų žvaigždžių diena.

Šioje šventėje iš visos Lietuvos susirinkę perspektyviausi šalies jaunuoliai sužaidė ne tik rungtynes tarp „Geltonųjų“ ir „Mėlynųjų“ komandų, suburtų pagal geografinį rytų ir vakarų Lietuvos sporto mokyklų principą, bet ir varžėsi įvairiose įgūdžių rungtyse.

LIDL-MKL visų žvaigždžių dienos rungtyse varžėsi eilė Jonavos kūno kultūros ir sporto centro auklėtinių. Iš jų geriausiai pasirodė „Bauduko“ konkurse dalyvavęs Dominykas Gerasimovas (treneris Tomas Kepežinskas). Jonavietis pasiekė neįtikėtiną rezultatą: D.Gerasimovas tarp visų dalyvių pademonstravo greičiausią taiklumą ir tapo LIDL-MKL visų žvaigždžių dienos „Bauduko“ konkurso čempionu.

Jonavą šventės metu „Bauduko“ konkurse taip pat atstovavo Eimantas Jankauskas (tren. Edvinas Zinys), 3x3 varžybose – Tomas Kaušyla, Astijus Ivanovas ir Mantas Gezevičius (tren. Gintas Mazurevičius), įgūdžių rungtyje – Kęstutis Gręsius (tren. G.Mazurevičius). LIDL-MKL žvaigždžių dienoje taip pat dalyvavo Eimantas Mackevičius (tren. G. Mazurevičius), Deividas Kulisauskas (tren. Arūnas Kačenauskas) ir Jokūbas Grėbliauskas (tren. Tomas Kepežinskas), kurie varžėsi „Vienas už visus ir visi už vieną“ rungtyje.