Jonavietė Ema Sarafinaitė ir toliau "skina" pergales!

Liepos 8-9 dienomis Alytuje vyko Lietuvos jaunimo čempionatas, kuriame aukštų pozicijų ir vėl neapleido Jonavos sporto centro lengvaatletė Ema Sarafinaitė, kurią treniruoja ir varžyboms ruošia trenerė Vidutė Lebeckienė. Pirmąją varžybų dieną Ema Sarafinaitė 400 m. bėgime su rezultatu 56.50 s finišavo pirma ir tapo čempione. Antrąją dieną lengvaatletė vėl parodė savo čempionišką charakterį ir 400 m. barjerinio bėgimo rungtyje su rezultatu  1:02.32 s finišavo pirma ir į savo sąskaitą „įsirašė“ jau antrąjį Lietuvos jaunimo čempionato aukso medalį.

Lietuvos jaunimo čempionatas – tai puiki treniruotė prieš  šį savaitgalį vyksiančias Baltijos šalių jaunimo varžybas ir artėjantį Pasaulio jaunimo čempionatą, kuris prasidės rugpjūčio 2 d.  Pasaulio jaunimo čempionate Ema Sarafinaitė kartu su Lietuvos rinktine gins Lietuvos garbę, tad linkime sportininkei ir toliau demonstruoti tokius aukštus rezultatus!