Jonavos KKSC lengvaatlečiai dalyvavo sportinio ėjimo varžybose Alytuje ir Krakėse

Gegužės pabaigoje Jonavos KKSC  jaunieji lengvaatlečiai dalyvavo 48-tame tarptautiniame sportinio ėjimo festivalyje "Alytus 2022". Puikiai 1km sportinio ėjimo rungtyje pasirodė Aistė Klapatauskaitė. Ji iškovojo pirmąją vietą. Trečia šioje rungtyje finišavo Ieva Kliokmanaitė. Kartu vyko Lietuvos sportinio ėjimo komandinis čempionatas  kuriame Jonavos komanda užėmė ketvirtą vietą.

Šiais metais Krakių miestelis švenčia 600 metų jubiliejų. Ta proga bendradarbiaujant Kėdainių sporto centrui ir Krakių bendruomenei čia buvo surengtos tradicinės sportinio ėjimo varžybos. Jose jauniausių vaikų grupėje vėl puikiai sekėsi Aistei Klapatauskaitei, kuri vėl finišavo pirma, bei Ievai Kliokmanaitei, kuri šį kartą užėmė antrąją vietą. Vyresniųjų vaikų grupėje šauniai pasirodė Orinta Stanevičiūtė, kuri gerindama savo asmeninį rekordą "išplėšė" pirmąją pergalę. Šiose varžybose su "mediniais" ketvirtos vietos medaliais liko, savo asmeninius rezultatus ženkliai pasigerinę Kajus Žika ir Julija Valiukevičiūtė. Jauniausiomis varžybų dalyvėmis, tapo sesutės dvynukės Rusnė ir Smiltė Sirevičiūtės, kurioms septyneri metai. Už geriausią  techniką prizu apdovanota Aistė Klapatauskaitė.