Jonavos lengvaatlečių pergalingi startai varžybose

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečiai ruošiasi svarbiausiems žiemos sezono startams – Lietuvos visų amžiaus grupių lengvosios atletikos čempionatams.

Praėjusią savaitę jonaviečiai savo jėgas pasitikrino Kauno jaunių atvirame lengvosios atletikos čempionate. Šiose varžybose antrąsias vietas laimėjo Ema Sarafinaitė ir Greta Malinauskaitė. 300 metrų bėgimą  E.Sarafinaitė įveikė per 43 sekundes, o jos draugė G.Malinauskaitė 1000 metrų nubėgo per 3 minutes 25 sekundes. 2000 metrų sportinio ėjimo rungtyje trečią vietą užėmė Alita Masionytė (10 min. 55 sek.).

Lietuvos sportinio ėjimo taurės II etapo „Ėjimo klubo Vėjas taurė 2020“ varžybose ant prizininkų pakylos užlipo ir taures namo parvėžė trys Jonavos sportininkai: jauniausių mergaičių grupėje Inesa Chlapotinaitė, 1000 metrų įveikusi per 6 min. 30 sek., užėmė trečią vietą, Paulius Bagdonavičius vyresnių berniukų grupėje laimėjo antrą vietą, tą patį nuotolį įveikęs per 5 minutes ir 17 sekundžių, o jaunučių grupėje Samanta Jatkonytė finišavo trečia, 2000 metrų nuotolį įveikusi per 11 min. 1 sek.

Daugiau nei dvi dešimtys jaunųjų sportininkų dalyvavo tradicinėse vaikų lengvosios atletikos varžybose „Sidabrinis medis“ Šiauliuose. Tačiau prizininku ir nugalėtoju pavyko tapti tik vienam mūsų sprinteriui – Adrijui Dapkui. 60 metrų nuotolį jis iveikė per 8,72 sek. ir finišavo antras, o 200 metrų bėgime jonavietis finišo liniją kirto pirmas. Per žingsnelį nuo prizininkų pakylos rutulio stūmimo rungtyje buvo Gabrielius Šukauskas, užėmęs ketvirtą vietą.