Jonavos sporto centro lengvaatlečių pasiekimai Lietuvos vaikų lengvosios atletikos olimpinių vilčių čempionate

Lapkričio 18 dieną, Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų (2009 m.g. ir jaun.) lengvosios atletikos olimpinių vilčių čempionatas rajonų grupėje. Šiose varžybose dalyvavo 20 Jonavos sporto centro jaunųjų lengvaatlečių. 1000 m sportinio ėjimo rungtyje ant nugalėtojų pakylos užlipo dvi jonavietės. Ant aukščiausio pirmos vietos laiptelio žengė Orinta Stanevičiūtė. Ji savo varžoves lenkė visu ratu, o štai Urtė Ūmantaitė  kantriai "yrėsi" link finišo ir  netikėtai iškovojo bronzos medalį (3v.).

Norint paskatinti, nudžiuginti mažuosius sportininkus Lietuvos vaikų čempionatuose prizinės vietos skiriamos šešios. Tad džiugu, kad jonaviečių tarpe turime dar du prizininkus: Miglė Mickaitė 1000 metrų bėgime atkaklioje kovoje iškovojo 5 vietą, o Kajus Žika 2000 m sportinio ėjimo rungtyje  užėmė 6 vietą. Abu sportininkai pagerino savo asmeninius rekordus.

Reikia pagirti 7-ąsias vietas užėmusias, iki galo atkakliai kovojusias ir tik tūkstantosiomis sekundės nuo varžovių atsilikusias Radvilę Eimutytę (200m) ir Ievą Kliokmanaitę (1000 sp.ėj.) bei kitus sportininkus pirmose žiemos sezono varžybose gerinusius savo asmeninius rekordus.