Lengvaatlečių pergalės savaitgalį vykusiose olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybose

Balandžio 23 dieną Birštono stadione jau 36 kartą vyko vienos iš seniausių tradicinių sportinio ėjimo varžybų Lietuvoje - olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialas.

Šiose varžybose, pirmą kartą, 1000 m sportinio ėjimo rungtyje, jauniausių mergaičių grupėje, visą nugalėtojų pakylą užėmė Jonavos KKSC sportininkės. Nugalėtoja tapo Ieva Kliokmanaitė, antrąja finišavo Aistė Klapatauskaitė, trečia finišą pasiekė Almilė Povilavičiūtė. Visos mergaitės apdovanotos taurėmis, medaliais ir diplomais. Per žingsnelį nuo nugalėtojų pakylos liko 3000 m nuotolyje startavusi Austėja Runkėvič. Tą patį nuotolį įveikę Danielius Kuznecovas ir Dominykas Bogomolnikovas atitinkamai užėmė 5 ir 6 vietas. Vyresnių mergaičių grupėje, gerindama asmeninį rekordą daugiau nei pusę minutės, penkta 1000 m nuotolyje finišavo Orinta Stanevičiūtė.

Aukštos vietos šiose varžybose papildė mūsų sportininkų "taškų kraitelę"  reitinguose Lietuvos Eksėjikų klubo taurės varžybose. Ši taurė yra etapinė, ją sudaro 8 sportinio ėjimo varžybos. Sezono pabaigoje bus apdovanoti kiekvienos amžiaus grupės šeši geriausi ėjikai.