Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate – medaliais paženklintas E.Sarafinaitės ir G.Malinauskaitės pasirodymas

Šį savaitgalį Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas.

Puikiai jose startavo Jonavos kūno kultūros ir sporto centro bėgikė Ema Sarafinaitė. Pajūrio maniežo takelai šiai merginai buvo ypač sėkmingi: Lietuvos jaunių čempionate jonavietė pelnė du sidabro medalius.

Pirmąją varžybų dieną trenerės Vidutės Lebeckienės auklėtinė antrąją vietą laimėjo 600 metrų nuotolį įveikusi per 1 minutę 41 sekundę, o kitą dieną – dukart trumpesniame nuotolyje (300 metrų bėgime) E.Sarafinaitė sidabrą pelnė atstumą įveikusi per 42 sekundes. Dvigubas džiaugsmas dauginosi dar du kartus, nes abejuose nuotoliuose sportininkė pasiekė savo asmeninius rekordus.

Džiaugsmo ašaros dar kartą suspindo trenerės V.Lebeckienės veide, nes netrukus ji sveikino kitą savo auklėtinę Gretą Malinauskaitę, kuri 1500 metrų kliūtinio bėgimo rungtyje laimėjo bronzos medalį. Lietuvos rekordininkė dar kartą įrodė, kad yra verta geriausios Jonavos jaunosios sportininkės vardo, nes šiose varžybose, būdama jaunučių amžiaus, aplenkė ne vieną vyresnę bėgikę.

Susumavus Lietuvos jaunių čempionato komandinės įskaitos taškus paaiškėjo, kad Jonavos komanda tarp 32 varžybose dalyvavusių rajonų komandų užėmė antrą vietą ir nusileido tik bendrą įskaitą laimėjusiai Marijampolės komandai.