Lietuvos seniūnijų žaidynių I etapo paplūdimio tinklinio varžybose – Jonavos miesto seniūnijos pergalė

Lietuvos seniūnijų žaidynių I etapo paplūdimio tinklinio varžybose – Jonavos miesto seniūnijos pergalė

Liepos 28 dieną startavo Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių I etapas, kuriame visos rajono seniūnijos varžysis dėl teisės atstovauti Jonavos savivaldybei II-ajame žaidynių etape.

Antradienio vakarą miesto centrinio stadiono paplūdimio tinklinio aikštelėse praleisti nusprendė keturių seniūnijų moterų komandos (Kulvos, Jonavos m., Šveicarijos ir Upninkų) ir penkios – vyrų (Šveicarijos, Kulvos, Šilų, Jonavos m. ir Bukonių). Visos komandos savo grupėse varžėsi ratu sužaisdamos po du setus kiekviena su kiekviena ir rinkdamos taškus – po tašką už kiekvieną laimėtą setą.

Pasibaigus varžyboms paaiškėjo, kad II-ame žaidynių etape paplūdimio tinklinyje Jonavai atstovaus miesto seniūnijos vyrų ir moterų komandos. Jonavos miesto seniūnija ir moterų, ir vyrų tarpe laimėjo pirmąją vietą (moterys: Aira Kaunietė, Rigvita Kunevičienė, Sandra Klimienė ir Simona Ciegytė; vyrai: Mėrūnas Savickas, Vilius Stankevičius, Arturas Daujotas ir Žilvinas Galimovas).

Vyrų tarpe antrąją vietą minimaliu skirtumu skaičiuojant setuose iškovotus taškus laimėjo Šilų seniūnijos komanda, treti liko Bukonys. Moterų grupėje sidabru pasidabino Kulvos, bronzos medaliais – Upninkų seniūnijos komanda.

Kitos Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių I etapo varžybos vyks liepos 30 dieną: nuo 18:00 val. arenoje seniūnijos varžysis smiginio rungtyje, nuo 19:00 val. arenoje – šachmatuose, o tuo pačiu laiku Senamiesčio gimnazijos stadione – krepšinio varžybose.

I-ajame žaidynių etape seniūnijų komandos kausis dėl kelialapių į II-ąjį etapą, kuriame teisę atstovauti Jonavai kiekvienoje rungtyje įgis tik pirmąją vietą laimėjusios seniūnijos.

Kitame etape teisę atstovauti Jonavai laimėję savivaldybės atstovai varžysis su Kėdainių, Kaišiadorių, Kauno ir Prienų rajono, Kauno miesto bei Elektrėnų ir Birštono savivaldybėmis dėl kelialapių į finalinį žaidynių etapą, kuris vyks rugsėjo 26 dieną Palangoje.

 

XIII-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių I atrankos etapo Jonavos rajono savivaldybėje varžybų tvarkaraštis:

- Liepos 30 d.
18:00 val. - smiginis (arenos rūsys)
19:00 val. - šachmatai (arenos I a. foje)
19:00 val. - krepšinis 3x3 (Senamiesčio gimnazijos stadionas)

- Rugpjūčio 3 d.
19:00 val. - šaškės (arenos I a. foje)
19:00 val. - virvės traukimas (centrinis miesto stadionas)

- Rugpjūčio 5 d.
19:00 val. - futbolas (stadionas už Neries)
19:00 val. - stalo tenisas (JKKSC stalo teniso skyriaus patalpos, "Neries" pagrindinė mokykla)

Kviečiame visus atvykti į varžybas ir palaikyti savo seniūnijos komandas!

 

Arvido Šimulio nuotr.