Net ir lietus neišgąsdino – įveikti trasą

Net ir lietus neišgąsdino – įveikti trasą

Jonavos kūno kultūros ir sporto centras kartu su Jonavos rajono savivaldybės kultūros centro turizmo informacijos centru bei bėgimo klubu „Maratonas“ pirmą kartą organizavo pėsčiųjų žygį, kuris puikiai pasiteisino. Sulaukėme itin didelio gyventojų susidomėjimo: tiek vaikų, tiek suaugusiųjų.

Pirmasis žygio etapas buvo tikras iššūkis įveikti trasą per liūtį. Tačiau nepaisant tokių oro sąlygų, visi buvo puikiai nusiteikę ir tam pasiruošę. Smagu, kad galime susikurti gražią akimirką netobuloje aplinkoje.

„Džiaugiamės ir kartu labai gaila, kad negalėjome patenkinti visų norinčių dalyvauti, kadangi dalyvių skaičius viršijo galiojančius vyriausybės nurodymus, todėl labai tikimės, kad neatbaidys dalyvių dalyvauti sekančiuose etapuose ir viliamės kad leistinas dalyvių  skaičius padidės ir galės dalyvauti visi norintys“,-sakė Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja sportui ir renginiams Rima Danylienė.

Įveikėme pirmąjį žygio etapą Paryžius- Londonas, keliavome 7,5 km. Iš viso sulaukėme apie 50 dalyvių. Visi dalyviai įveikę trasą gavo atminimo ženkliukus.

Smagu, kad Jonavos rajone įmanoma per porą valandų apkeliauti pusę Europos. Čia įsikūrę kaimai pavadinimais Londonas, Paryžius, Šveicarija, Venecija.

Tad, dar kartą norime pasidžiaugti, kad sulaukėme tokio didelio susidomėjimo net ir tokiu oru, kaip sakoma nėra blogo oro yra tinkama apranga ir puiki nuotaika!

Iki sekančių etapų.

Kitas etapas planuojamas trečią birželio savaitę, žygyje gali dalyvauti visi iš anksto iki numatyto termino užsiregistravę asmenys į kiekvieną etapą dalyviai registruojasi atskirai. Registracija skelbiama savaitę prieš žygį.

 

 

 

Nuotraukų galerija