Paaiškėjo dar trijų rungčių atstovai, ginsiantys Jonavos garbę Lietuvos seniūnijų žaidynių II etape

Paaiškėjo dar trijų rungčių atstovai, ginsiantys Jonavos garbę Lietuvos seniūnijų žaidynių II etape

Liepos 30 dieną Jonavos sporto arenoje vyko Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių I etapo krepšinio, smiginio ir šachmatų varžybos, kuriose rajono savivaldybės seniūnijos varžėsi dėl teisės atstovauti Jonavai II-ajame žaidynių etape.

Mažiausiai susidomėjimo sulaukė šachmatai – šioje rungtyje varžėsi vos 3 komandos. Nugalėtojais tapo ir Jonavos rajonui atstovaus miesto seniūnijos šachmatininkai, antri liko Užusalių atstovai, trečia – Rukla seniūnija.

Smiginio rungtyje kova vyko visiems trims seniūnijos komandos nariams metant 8 kartus po 3 strėlytes ir skaičiuojant bendrą surinktų taškų sumą. Trečią vietą vos dviem taškais iš upninkiečių išplėšė Kulvos seniūnijos metikai, o antroje vietoje liko Jonavos miesto seniūnijos komanda, kurią įveikė puikiai metimus atlikę ir per kiek daugiau nei 400 taškų daugiau surinkę Šilų seniūnijos atstovai. Šilų seniūnija smiginio rungtyje iškovojo teisę atstovauti Jonavai Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo varžybose.

Krepšinio varžybos kiek neplanuotai taip pat vyko Jonavos sporto arenoje: atsižvelgiant į oro sąlygas ir prastą Senamiesčio gimnazijos stadione esančios krepšinio aikštės dangos būklę, buvo nuspręsta perkelti varžybas į areną, saugant dalyvių sveikatą ir saugumą.

Moterų ir veteranų grupėse II etapo krepšinio varžybose rajonui atstovaus Jonavos miesto seniūnija: ir moterys, ir vyrai rungtynėse įveikė Upninkų seniūnijos komandas ir laimėjo pirmąją vietą. Upninkų ir Jonavos miesto seniūnijos – vienintelės liepos 30-osios vakarą „išstačiusios“ visas tris krepšinio komandas visose žaidynių programos grupėse.

Aršesnė kova vyko vyrų (20+) krepšinio varžybose, kuriose dėl nugalėtojų titulo varžėsi 8 komandos. Dviem pogrupiais po keturias komandas varžybas pradėjus ir vėliau atkrintamosiose rungtynes pratęsus paaiškėjo, kad vyrų krepšinio varžybose Jonavos rajono savivaldybei atstovaus Žeimių seniūnija. Ji finale įveikė ir antroje vietoje paliko Jonavos miesto seniūnijos krepšininkus. Mažajame finale nugalėjusi upninkiškius, bronza pasidabino Šveicarijos seniūnija.

Kitos Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių I etapo varžybos vyks rugpjūčio 3 dieną: nuo 19:00 val. arenoje seniūnijos varžysis šaškių rungtyje, o centriniame stadione trauks virvę. I-ajame žaidynių etape seniūnijų komandos kaunasi dėl kelialapių į II-ąjį etapą, kuriame teisę atstovauti Jonavai kiekvienoje rungtyje įgis tik pirmąją vietą laimėjusios seniūnijos.

Kitame etape teisę atstovauti Jonavai laimėję savivaldybės atstovai varžysis su Kėdainių, Kaišiadorių, Kauno ir Prienų rajono, Kauno miesto bei Elektrėnų ir Birštono savivaldybėmis dėl kelialapių į finalinį žaidynių etapą, kuris vyks rugsėjo 26 dieną Palangoje.

 

XIII-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių I atrankos etapo Jonavos rajono savivaldybėje varžybų tvarkaraštis:

- Rugpjūčio 3 d.
19:00 val. - šaškės (arenos I a. foje)
19:00 val. - virvės traukimas (centrinis miesto stadionas)

- Rugpjūčio 5 d.
19:00 val. - futbolas (stadionas už Neries)
19:00 val. - stalo tenisas (JKKSC stalo teniso skyriaus patalpos, "Neries" pagrindinė mokykla)

Kviečiame visus atvykti į varžybas ir palaikyti savo seniūnijos komandas!