Paaiškėjo visi nuotolinio sportinių žinių konkurso finalo dalyviai

Paaiškėjo visi nuotolinio sportinių žinių konkurso finalo dalyviai

Balandžio 23 dieną vykusiame paskutiniame nuotolinių sportinių žinių konkurso etape prieš finalą šeši dalyviai varžėsi dėl likusių trijų kelialapių į finalą, kuriame po pirmojo pusfinalio žaidimo vietą jau buvo užsitikrinusios Viktorija Čiulkevičiūtė ir Gabija Kasperavičiūtė.

Po papildomo pusfinalio žaidimo paaiškėjo, kad kitą savaitę dėl čempiono titulo taip pat kausis Benas Nakutis, Aloyzas Čekavičius ir Martynas Šimulis.

Vakarykščiame žaidime geriausiai pasirodęs B.Nakutis vis dėlto nebuvo į daugiausiai klausimų atsakęs dalyvis. Pirmą vietą užėmęs B.Nakutis surinko 17174 taškus, bet teisingai atsakė tik į 11 klausimų iš 27. Antroje vietoje likęs A.Čekavičius surinko 15776 taškus ir teisingai atsakė į 13 iš 27 klausimų, o paskutinį bilietą į finalą išplėšė ketvirtfinalio etapo absoliutus lyderis M.Šimulis, surinkęs 13875 taškus ir atsakęs į 12 iš 27 klausimų.

Dvi nuotolinių sportinių žinių konkurso finalininkės V.Čiulkevičiūtė ir G.Kasperavičiūtė vietas paskutiniame konkurso etape užsitikrino dar antradienį, laimėjusios pirmąsias vietas savo grupėse ir tiesiogiai patekusios į finalinį žaidimą.

Nuotolinio sportinių žinių konkurso finalas vyks dviem etapais - balandžio 28 ir 30 dienomis, - kurių abiejų rezultatai sumuosis ir taip paaiškės galutiniai prizininkai ir čempionas. Pirmasis finalas vyks jau įprasta tvarka ir taisyklėmis: dalyvių laukia klausimai su keturiais atsakymo variantais ir 30 sekundžių limitu atsakymui pateikti bei „tiesa-melas“ tipo klausimai, į kuriuos atsakyti duodama 20 sekundžių. Tačiau antras finalo žaidimas bus visiškai kitoks nei iki šiol visi vykę žaidimai: dalyvių lauks ne tik klausimai su keturiais atsakymo variantais ar „tiesa-melas“, bet ir atviri klausimai, „dėlionės“, planuojami ir muzikiniai-vaizdo klausimai.

Pirmajame nuotoliniame sportinių žinių konkurse savo jėgas išmėginti buvo pasiryžę 16 dalyvių, iš kurių tik penki geriausius rezultatus pademonstravę žaidėjai pateko į finalą. Jau dabar per keturis ketvirtfinalio ir pusfinalio žaidimus dalyviams reikėjo įveikti 110 įvairiausio tipo ir sudėtingumo klausimų.

Trys iš keturių žaidimų turėjo temas, su kuriomis susiję klausimai užimdavo tam tikras dalis konkrečiame žaidime. Konkurso dalyviams teko susidurti su temomis apie tarpukario Lietuvos sportą, Lietuvos olimpiečius ir viso pasaulio olimpinius čempionus.

Planuojama, kad pirmasis finalo žaidimas taip pat bus su tema, kuri užims pusę visų tos dienos klausimų, tačiau ji iš anksto neskelbiama. Iš viso per abu žaidimus finalininkams bus pateikti 75 klausimai, o nugalėtojas bus apdovanojamas taure, atminimo medaliu ir dovanėlėmis, prizininkai - atminimo medaliais ir dovanėlėmis.

 

worldarchery.sport nuotrauka