Prašymas sporto centro auklėtinių tėveliams dėl informacijos pateikimo, esant saviizoliacijai arba susirgimui COVID-19

Prašymas sporto centro auklėtinių tėveliams dėl informacijos pateikimo, esant saviizoliacijai arba susirgimui COVID-19

Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nurodymu, Jonavos kūno kultūros ir sporto centras ministerijai privalo pateikti informaciją apie visų su įstaiga susijusių asmenų situaciją dėl COVID-19 (koronaviruso). Tai reiškia, kad sporto centras yra įpareigotas pateikti duomenis apie tai, keliems darbuotojams, treneriams ir sporto centrą lankantiems jauniesiems sportininkams buvo nustatytas teigiamas COVID-19 testas arba kokiam asmenų skaičiui Nacionalinio visuomenės sveikatos centro nurodymu yra taikoma saviizoliacija.

Dėl šios priežasties nuoširdžiai prašome Jūsų, sporto centro auklėtinių tėvų, esant užsikrėtimui COVID-19 ar taikomai saviizoliacijai, apie tai pranešti savo vaiko treneriui arba įstaigos metodininkei Rasai Abramavičienei el. paštu rasa@jkksc.lt

Visi surinkti duomenys ataskaitai yra naudojami apibendrintai, tad ministerijai bus pateikiami tik skaičiai be konkrečių asmenų pavardžių ar kitų asmens duomenų. Tačiau kad mes galėtume viską teisingai susisteminti, pranešant šią prašomą informaciją pateikite:

1. vaiko vardą ir pavardę;
2. vieną iš šių variantų:
   2.1. ar jis serga COVID-19 (tuomet vėliau atskiru pranešimu taip pat pridėti ir datą, kada pasveiko)
   2.2. ar jam tik yra paskirta saviizoliacija (tuomet kartu pridedant ir numatomą saviizoliacijos pabaigos datą).

Dėkojame už jūsų supratingumą ir bendradarbiavimą. Būkite ir likite sveiki!