Rugpjūčio 28 dieną centriniame miesto stadione baigėsi visus tris vasaros mėnesius trukęs Jonavos paplūdimio tinklinio čempionatas

Rugpjūčio 28 dieną centriniame miesto stadione baigėsi visus tris vasaros mėnesius trukęs Jonavos paplūdimio tinklinio čempionatas

Čempionatas buvo vainikuotas Grand Prix varžybomis, kuriose nugalėtojų taurės atiteko Gabijai Kasperavičiūtei ir Klaidui Šapalui. Vyrų grupėje likusias prizines vietas išsidalino Mindaugas Juozapaitis, likęs antras, ir trečioje vietoje besirikiavęs Tomas Kureiša. Moterų tarpe vicečempione tapo Dastina Železniakaitė, iškart už jos - Rusnė Merkevičiūtė.

Iškart po Grand Prix varžybų sekė ir viso čempionato bendros įskaitos geriausiųjų apdovanojimai. Nors lyderiai sezono metu daug nesikeitė, vis dėlto intriga dėl geriausiųjų sezono trejeto tiek moterų, tiek vyrų buvo itin didelė.

Geriausia 2021 metų paplūdimio tinklinio žaidėja ir čempionato nugalėtoja tituluota Gabija Kasperavičiūtė, kuri tik po dramatiškos ir apylygės kovos Grand Prix finale užsitikrino pirmąją vietą ir bendroje įskaitoje. Vicečempione tapo Dastina Železniakaitė, kuri turėjo visas galimybes būti ant aukščiausio pakylos laiptelio, tačiau šįkart pritrūko šiek tiek sėkmės. Trečioje vietoje moterų tarpe liko Aušrinė Božikaitė.

Vyrų grupėje jam pačiam kiek netikėtai trečiąją vietą iškovojo Tomas Kureiša, sėkmingai pasirodęs paskutinėje čempionato fazėje ir stabiliai rinkęs taškus viso sezono metu. Nors ir su daug iškovotų pergalių šią vasarą turnyruose ir varžybose Jonavoje, bet antras liko Klaidas Šapalas. Šiam vienam pajėgesnių tinklininkų pritrūko vos keletos taškų nuo čempiono, kuriuo šiemet bendroje įskaitoje tapo Dainius Kureiša! Čempionato nugalėtojas labai sėkmingai pradėjo sezoną ir beveik viso jo metu laikėsi lyderio pozicijoje, tačiau patirta trauma privertė stabtelėti. Visgi D. Kureiša nepasidavė, galbūt nebesužaidė likusios čempionato dalies tobulai, tačiau viso to užteko, kad stabilus ir solidus šio tinklininko pasirodymas jam atneštų čempiono titulą.

Šiemet per visus čempionato turnyrus bendrai paėmus Jonavoje sudalyvavo net 68 vyrai ir 57 moterys, atvykę į mūsų miestą iš visos Lietuvos. Bet net ir su tokia konkurencija čempionų vardus ir tarp vyrų, ir tarp moterų vis tiek apgynė savi jonaviečiai. Sveikinimai!

Nuotraukų galerija