Šiemet meistriškumo ugdymo ir tobulinimo programas baigė 31 absolventas

Šiemet meistriškumo ugdymo ir tobulinimo programas baigė 31 absolventas

Praėjusį penktadienį, birželio 5 dieną, Jonavos sporto arenoje vyko iškilminga Jonavos kūno kultūros ir sporto centro baigimo pažymėjimų įteikimo ceremonija, kurioje dalyvavo 31 absolventas ir 8 juos ugdę sporto treneriai.

Dėl vis dar besitęsiančio karantino ir esamų įvairių apribojimų renginiams, siekiant sportininkų ir jų trenerių saugumo, sporto centro administracija nusprendė šventę organizuoti už uždarų durų, tačiau tai nei kiek nesutrukdė jaukiai, maloniai, džiaugsmingai ir iškilmingai įteikti baigimo pažymėjimų, kurių sportininkai nusipelnė savo ilgamečiu sunkiu darbu treniruotėse ir išlietu prakaitu varžybose.

Iškilmingą ceremoniją pradėjus Janinos Miščiukaitės meno mokyklos auklėtiniui, trimitininkui Jonui Bartaševičiui, ant scenos sveikinimo kalbą tarti stojo sporto centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Venckevičienė.

Savo sveikinimus absolventams išsakė ir šventėje svečiavęsis rajono savivaldybės mero pavaduotojas Eugenijus Sabutis, kuris kartu su D.Venckevičiene ir metodininke Rasa Abramavičiene vėliau stojo meistriškumo ugdymo ir tobulinimo programas baigiantiems sportininkams įteikti pažymėjimus, atminimo sparnus, gėles ir sporto centro gaireles.

Šiųmetinių sporto centro absolventų tarpe daugiausiai krepšininkų. Krepšinio meistriškumo tobulinimo programą baigė Aroldas Bičiužas, Arnoldas Boreiša, Šarūnas Dambrauskas, Arijus Gelažius, Viltenis Ąžuolas Grecovas, Lukas Jakubauskas, Jokūbas Kelbauskas, Deividas Mačikūnas, Kristupas Palaima, Žygimantas Simovičius ir Titas Spūdys, o šiuos sportininkus 9-10 metų ugdė treneris Edvinas Zinys. Krepšinio meistriškumo ugdymo programą taip pat baigė Povilas Stepšys, treniruojamas Arūno Kačenausko.

Tinklinio meistriškumo ugdymo programą šiemet baigė Gintarė Autukaitė, Miglė Kopcikaitė, Austėja Matačiūnaitė, Vidmantė Minkštimaitė, Greta Venslauskaitė, Dastina Železniakaitė, Reda Michnevičiūtė, Augustė Darinskaitė ir Emilija Fromičiūtė, kurias treniravo Rosita Nevulytė, ir Beata Kvietkaitė, kurią išugdė Lija Darandovienė ir pirmoji trenerė Dalia Budrikaitė.

Bokse - 5 absolventai: Alanas Galinaitis, Jonas Janavičius, Gytis Nejaglovas, Dominykas Nenorta ir Edvinas Stonys, kurie treniruojami Ramūno Kulbio baigė bokso meistriškumo ugdymo programą, o stalo teniso treneris Saulius Bureika išugdė Gabiją Korsakovaitę ir Luką Valeišą, kurie sporto centre užbaigė stalo teniso meistriškumo ugdymo programą.

Po vieną absolventą šiemet išleido dziudo ir lengvosios atletikos skyriai. Dziudo meistriškumo ugdymo programą baigė Augustinas Jurkevičius, treniruojamas Algimanto Bankausko, o lengvosios atletikos meistriškumo ugdymo programą - Marius Pšitulskis, su kuriuo dirbo trenerė Vidutė Lebeckienė.

Po pažymėjimų ir atminimo dovanėlių įteikimo ceremonijos šventę užbaigė nuostabaus balso savininkė Miglė Vasiliauskaitė, kuri susirinkusiems dar prieš baigimo pažymėjimų įteikimą atliko Monikos Linkytės dainą „Padovanojau“, o renginį uždarė Lady Gaga kūriniu „Million Reasons“.

 

Arvido Šimulio nuotr.

Nuotraukų galerija