Šįvakar startuos Jonavos bėgimo taurės II etapas

Šįvakar startuos Jonavos bėgimo taurės II etapas

Šįvakar startuos Jonavos bėgimo taurės II etapas, kuriame dalyvauti iš anksto užsiregistravo 102 bėgikai iš įvairių Lietuvos vietovių. Tarp užsiregistravusiųjų - ir vienas Vokietijos Federacinės Respublikos pilietis iš Raudondvario.

II etapo startas - 19:30 val. Startas/finišas - Panerių g. 16, Jonava (pėsčiųjų/dviračių take prie paminklo Jonavos krašto kovotojams už Lietuvos Nepriklausomybę). II-ajame etape bėgikai varžysis kiek didesnio nuotolio trasoje nei prieš tai vykusiose varžybose - šįvakar dalyviai įveiks 6,8 km.

Jeigu nesate užsiregistravę iš anksto, bėgime taip pat galima sudalyvauti ir užsiregistravus starto vietoje numerių atsiėmimo laiku.

 

Informacija varžybų dalyviams

Numerių atsiėmimas nuo 18:30 iki 19:20 val. starto vietoje.

Iš anksto užsiregistravę bėgikai atsiima vardinius numerius, o vietoje besiregistruojantys - paprastus numerius, kuriuos finišavus reikės grąžinti.

DĖMESIO!
- Ties starto vieta Panerių gatvėje vyksta automobilių stovėjimo aikštelės remonto darbai. Rekomenduojame bėgimo dalyviams atvykti anksčiau ir ramiai susirasti automobilio parkavimo vietą aplinkinėse vietose, kad nereiktų skubėti ar netgi pavėluoti į startą.
- Taip pat informuojame, kad starto vietoje yra tik vienas biotualetas, tad tai taip pat įsivertinkite atvykdami į bėgimą.

Trasos žemėlapis: https://www.lbma.lt/registracija/jonava/trasa/

I etapo ir bendros įskaitos rezultatus galite peržiūrėti čia: https://jkksc.lt/naujienos/jonavos-begimo-taure-i-etapas-sveicarija-rezultatai

 

Arvido Šimulio nuotr.